Katalog Stron Seo

Witamy w Darmowym Katalogu Stron SEO - polskim katalogu SEO mającym na celu promocje stron internetowych. Katalog stron posiada przyjazną strukturę oraz bezpośrednie linki. Akceptujemy jedynie starannie wykonane, wartościowe witryny. Katalog jest moderowany co kilka godzin, wpisy indeksowane są błyskawicznie!

Parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach

Parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach Strona Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zachowicach, ul. Słoneczna 6, 55-080 Kąty Wrocławskie, tel.:071/ 316 87 72. Parafia należy do Dekanatu Sobótka, Archidiecezji Wrocławskiej. Na stronie zawsze aktualne ogłoszenia parafialne, dzieje samej parafii i kościoła WNMP, podstawowe informacje o parafii, dogmat WNMP, sakramenty św., informacje o nabożeństwach, galeria zdjęć, dane teleadresowe. Kościół parafialny w Zachowicach p.w. Wniebowzięcie NMP, Kościół filialny w Siedlakowicach p.w. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Anny w Siedlakowicach.
Reklamy

Szczegóły strony www.parafia.zachowice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Podlinkuj stronę www.parafia.zachowice.pl:

Parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 144 Odwiedziny crawler@alexa.com 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl

  Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl »

  Strona opisuje działalność Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl. Fundacja wspiera finansowo, rzeczowo, organizacyjnie i merytorycznie misyjną oraz charytatywną działalność Kościoła i ludzi dobrej woli. Fundacja:* świadczy pomoc finansową, rzeczową, organizacyjną i merytoryczną w realizacji projektów budowy ... szczegóły wpisu »

 • Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Krakowie

  Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Krakowie »

  spólnota Życia Chrześcijańskiego jest światową wspólnotą osób świeckich w kościele rzymsko-katolickim, działającym na prawach stowarzyszenia, starających się żyć na co dzień w oparciu o styl życia inspirowany duchowością św. Ignacego z Loyoli. Współpracujemy z Towarzystwem Jezusowym, jeśli chodzi o kierownictwo du... szczegóły wpisu »

 • Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia NMP w Książu Małym

  Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia NMP w Książu Małym »

  Strona opisuje historię i dzieje kościoła i parafii w Książu Małym położonej na Wyżynie Miechowskiej, wykaz plebanów od początków istnienia parafii, księża pochodzący z parafii, pomniki, architekturę kościoła, opis cmentarza, księża pochowani na miejscowym cmentarzu a także fotogalerię:figury przydrożne, cmentarz,... szczegóły wpisu »

 • Dobrowoda kościół św. Marii Magdaleny

  Dobrowoda kościół św. Marii Magdaleny »

  Witryna poświęcona kościołowi pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny ufundowanemu w Dobrowodzie (Świętokrzyskie, powiat Buski). Kościół daje unikalną szansę na zapoznanie się ze średniowiecznym budownictwem gotyckim - strona daje możliwość na zapoznanie się z zabytkowym kościołem oraz otaczającymi go zabytkami krai... szczegóły wpisu »

 • Jasnowidz - Wróżka Katarzyna Kraków

  Jasnowidz - Wróżka Katarzyna Kraków »

  Jasnowidz Katarzyna zaprasza na spotkania pełne natchnienia i wiary w lepsze jutro. Lecznicze i bioteraputyczne właściwości jasnowidz przywracają do równowagi i szczęścia. Wnikanie jej w Twoje życie pozwoli Ci głębiej zrozumieć siebie i wyprostować swoje drogi życia, tak abyś mógł realizować swój potencjał i spełn... szczegóły wpisu »

 • Ekobuddyzm - buddyzm ekologiczny

  Ekobuddyzm - buddyzm ekologiczny »

  Strona poświęcona szeroko rozumianej ekologii, widzianej z perspektywy nauk buddyjskich. Zawiera m.in. Buddyjską Deklarację w sprawie Zmian Klimatu - wspólne stanowisko nauczycieli różnych szkół buddyjskich w kwestii globalnego ocieplenia, jak również wywiady, wykłady i artykuły uznanych nauczycieli buddyjskich po... szczegóły wpisu »

 • Instytut Edukacji Społecznej im. Piotra Skargi

  Instytut Edukacji Społecznej im. Piotra Skargi »

  Statutowym celem naszej działalności jest pielęgnowanie chrześcijańskich wartości i tradycji narodu polskiego, propagowanie i ochrona kulturalnej spuścizny cywilizacji chrześcijańskiej, a także obrona wartości chrześcijańskich oraz zasad moralnych w życiu społecznym i kulturalnym. W związku z tym, obok promowania ... szczegóły wpisu »

 • Tewu.eu - krzyże na ścianę i obrazy

  Tewu.eu - krzyże na ścianę i obrazy »

  Zapraszam na moją stronę. Znajduje się tam zbiór krzyży i obrazów, ręcznie wykonanych. Krzyże są wykonane z litego drewna, na zamówienie mogę wykonać również z drewna twardego - buku lub dębu. Każdy krzyżyk jest unikalny ze względu na słoje. Podobnie z obrazami wykonane ze sklejki i mdf-u, widać fakturę słojów. Je... szczegóły wpisu »