Katalog Stron Seo

Witamy w Darmowym Katalogu Stron SEO - polskim katalogu SEO mającym na celu promocje stron internetowych. Katalog stron posiada przyjazną strukturę oraz bezpośrednie linki. Akceptujemy jedynie starannie wykonane, wartościowe witryny. Katalog jest moderowany co kilka godzin, wpisy indeksowane są błyskawicznie!

Parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach

Parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach Strona Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zachowicach, ul. Słoneczna 6, 55-080 Kąty Wrocławskie, tel.:071/ 316 87 72. Parafia należy do Dekanatu Sobótka, Archidiecezji Wrocławskiej. Na stronie zawsze aktualne ogłoszenia parafialne, dzieje samej parafii i kościoła WNMP, podstawowe informacje o parafii, dogmat WNMP, sakramenty św., informacje o nabożeństwach, galeria zdjęć, dane teleadresowe. Kościół parafialny w Zachowicach p.w. Wniebowzięcie NMP, Kościół filialny w Siedlakowicach p.w. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Anny w Siedlakowicach.
Reklamy

Szczegóły strony www.parafia.zachowice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Podlinkuj stronę www.parafia.zachowice.pl:

Parafia Wniebowzięcia NMP w Zachowicach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 144 Odwiedziny crawler@alexa.com 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Życzenia Wielkanocne

  Życzenia Wielkanocne »

  Strona poświęcona Świętom Wielkanocnym. Zawiera nie tylko zestaw zgrabnych i starannie wyselekcjonowanych życzeń wielkanocnych do wysłania osobom bliskim, ale również obyczaje i tradycje wielkanocne, dobrze opisane. Oprócz zwykłych życzeń są tu również wirtualne kartki wielkanocne, animacje oraz mmsy na Wielkanoc.... szczegóły wpisu »

 • Paweł Domaszewicz Pracownia Malarstwa Artystycznego

  Paweł Domaszewicz Pracownia Malarstwa Artystycznego »

  Paweł Domaszewicz - artysta, malarz, grafik. Twórca monumentalnych fresków zdobiących Bazylikę NMP w Licheniu. Od lat zajmuje się twórczością z zakresu malarstwa sakralnego i religijnego. Pomimo znacznych osiągnięć w tej dziedzinie, nie stroni od tradycyjnego malarstwa sztalugowego. W jego dorobku artystycznym zna... szczegóły wpisu »

 • Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia NMP w Książu Małym

  Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia NMP w Książu Małym »

  Strona opisuje historię i dzieje kościoła i parafii w Książu Małym położonej na Wyżynie Miechowskiej, wykaz plebanów od początków istnienia parafii, księża pochodzący z parafii, pomniki, architekturę kościoła, opis cmentarza, księża pochowani na miejscowym cmentarzu a także fotogalerię:figury przydrożne, cmentarz,... szczegóły wpisu »

 • Ekobuddyzm - buddyzm ekologiczny

  Ekobuddyzm - buddyzm ekologiczny »

  Strona poświęcona szeroko rozumianej ekologii, widzianej z perspektywy nauk buddyjskich. Zawiera m.in. Buddyjską Deklarację w sprawie Zmian Klimatu - wspólne stanowisko nauczycieli różnych szkół buddyjskich w kwestii globalnego ocieplenia, jak również wywiady, wykłady i artykuły uznanych nauczycieli buddyjskich po... szczegóły wpisu »

 • Wspólnota Jerozolima

  Wspólnota Jerozolima »

  Jerozolima - wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w Poznaniu.
  Spotyka się przy kościele OO. Dominikanów w Poznaniu od jesieni 1980 roku. Wspólnotę tworzą ludzie różnych stanów i w różnym wieku (głównie młodzi). Działania wspólnoty służą wszechstronnemu rozwojowi: duchowemu, psychicznemu i społecznemu uczestników ... szczegóły wpisu »

 • Księgarnia katolicka - MICHAILON

  Księgarnia katolicka - MICHAILON »

  W oferowanych przez nas poradnikach zawartych jest wiele mądrych w Nasza księgarnia katolicka oferuje ciekawe książki, albumy, multimedia, kalendarze oraz upominki. Każda z naszych pozycji jest ciekawie napisana i na pewno będzie odpowiadała czytelnikom. Proponujemy książki i poradniki o tematyce duchowej i rodzin... szczegóły wpisu »

 • Tewu.eu - krzyże na ścianę i obrazy

  Tewu.eu - krzyże na ścianę i obrazy »

  Zapraszam na moją stronę. Znajduje się tam zbiór krzyży i obrazów, ręcznie wykonanych. Krzyże są wykonane z litego drewna, na zamówienie mogę wykonać również z drewna twardego - buku lub dębu. Każdy krzyżyk jest unikalny ze względu na słoje. Podobnie z obrazami wykonane ze sklejki i mdf-u, widać fakturę słojów. Je... szczegóły wpisu »

 • Imieniny - imiona - daty imienin

  Imieniny - imiona - daty imienin »

  Znajdziesz tu informacje: o imionach, znaczeniu imion, datach imienin, świętych i błogosławionych patronach. Wszystkie informacje staraliśmy się przedstawić w prostej i przejrzystej formie.

  Nasz serwis pozwala także dowiedzieć się kiedy mają imieniny Twoi znajomi z Facebook-a!

  Imienniczek.pl ... szczegóły wpisu »