Katalog Stron Seo

Witamy w Darmowym Katalogu Stron SEO - polskim katalogu SEO mającym na celu promocje stron internetowych. Katalog stron posiada przyjazną strukturę oraz bezpośrednie linki. Akceptujemy jedynie starannie wykonane, wartościowe witryny. Katalog jest moderowany co kilka godzin, wpisy indeksowane są błyskawicznie!

Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie

Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie. Strona zawiera informacje z życia parafii, wykaz grup duszpasterskich, ogłoszenia parafialne, intencje mszalne, a także bogatą galerię zdjęć z różnych wydarzeń. Całość pokazuje bogate życie Parafii: festyn, Święto Dziękczynienia, wakacje dla dzieci w Serdecznej Osadzie. Na stronie są linki do prowadzonego przez szkołę Przedszkola, a także do Szkoły atolickiej.
Reklamy

Szczegóły strony nsjsrem.pl:

Podlinkuj stronę nsjsrem.pl:

Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 475 Odwiedziny crawler@alexa.com 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl

  Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl »

  Strona opisuje działalność Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl. Fundacja wspiera finansowo, rzeczowo, organizacyjnie i merytorycznie misyjną oraz charytatywną działalność Kościoła i ludzi dobrej woli. Fundacja:* świadczy pomoc finansową, rzeczową, organizacyjną i merytoryczną w realizacji projektów budowy ... szczegóły wpisu »

 • Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Krakowie

  Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Krakowie »

  spólnota Życia Chrześcijańskiego jest światową wspólnotą osób świeckich w kościele rzymsko-katolickim, działającym na prawach stowarzyszenia, starających się żyć na co dzień w oparciu o styl życia inspirowany duchowością św. Ignacego z Loyoli. Współpracujemy z Towarzystwem Jezusowym, jeśli chodzi o kierownictwo du... szczegóły wpisu »

 • Parafia pw. Bożego Ciała

  Parafia pw. Bożego Ciała »

  Strona parafii pw. Bożego Ciała w Łomży. Znajdziesz tu różne informacje dotyczące historii parafii, duszpasterzy, grup działających, galerię zdjęć oraz tego co aktualnie się tu dzieje. Jeśli masz własne materiały (zdjęcia, informacje) dotyczące parafii, prosimy o ich przesłanie na adres mailowy dostępny w Kontakci... szczegóły wpisu »

 • Wirtualny cmentarz

  Wirtualny cmentarz »

  Śmierć. To słowo wywołuje drżenie u żyjących, raczej wypowiada się je szeptem niż mówi o nim głośno. Dotknie ona w końcu każdego z nas, ale trzeba mieć świadomość, że życie nie kończy się lecz jedynie zmienia się na byt w wieczności . Nadszedł dla Ciebie czas, kiedy musisz pozwolić odejść Bliskiemu i pochować Go n... szczegóły wpisu »

 • Twardowski Jan - Blog

  Twardowski Jan - Blog »

  Strona poświęcona życiu i twórczości znanego księdza-poety. Recenzje publikacji, przytaczane anegdoty, interpretacje wierszy, wypowiedzi samego autora o sobie samym i swojej twórczości to tematyka poruszana na blogu. Strona jest prowadzona przez filologa, dlatego zamieszczane treści są miarodajne i rzetelne.... szczegóły wpisu »

 • Życzenia Świąteczne - Boże Narodzenie

  Życzenia Świąteczne - Boże Narodzenie »

  Piękne w świętach jest to, że są dla każdego czasem radości i rodzinnej atmosfery: dla dziadka i dla wnuka, dla ubogiego i bogatego, dla lekarza i nauczycielki. Niestety jednak zdarza się tak, że ktoś z członków rodziny będzie nieobecny na wigilii, że nie spotka się z nami w gronie rodzinnym. W dzisiejszych czasac... szczegóły wpisu »

 • Portal katolicki

  Portal katolicki »

  Portal adoratio.pl został stworzony z myślą o potrzebach Chrześcijan żyjącyc zarówno w Polsce, jak i za granicą. Znajdują się tu przeróżne modlitwy przeznaczone na określone okoliczności, kilkaset pieśni i kolęd, artykuły na temat historii i architektury Kościoła, słownik biblijny, a także wskazówki, jak powinien ... szczegóły wpisu »

 • Tewu.eu - krzyże na ścianę i obrazy

  Tewu.eu - krzyże na ścianę i obrazy »

  Zapraszam na moją stronę. Znajduje się tam zbiór krzyży i obrazów, ręcznie wykonanych. Krzyże są wykonane z litego drewna, na zamówienie mogę wykonać również z drewna twardego - buku lub dębu. Każdy krzyżyk jest unikalny ze względu na słoje. Podobnie z obrazami wykonane ze sklejki i mdf-u, widać fakturę słojów. Je... szczegóły wpisu »